Drukarnia - Kobyłka

Drukarnia Benedysiuk przygotowała specjalną ofertę dla mieszkańców miasta Kobyłka. Do naszych czołowych produktów należą wizytówki, ulotki, druki firmowe, plakaty, notesy, katalogi, foldery, teczki, dyplomy, certyfikaty, druki szkolne, kalendarze, rollupy, bannery i pieczątki.

Dla przedsiębiorstw z miasta Kobyłka drukarnia oferuje wysokiej jakości wizytówki w druku cyfrowym i offsetowym przy użyciu szerokiej gamy papierów. Na życzenie klienta możemy je zabezpieczyć dodatkowo folią matową lub folią błyszczącą. Wizytówki drukujemy w formatach podstawowych: 90 mm x 50 mm lub 85 mm x 55 mm. Oraz formatach wg preferencji i kształtów Klienta. Jeśli interesuje Cię druk wizytówek na niestandardowych papierach o różnych fakturach i kolorach zapraszamy do naszego biura obsługi klienta, gdzie można zapoznać się z aktualnym wzornikiem papierów.

Ulotki to najbardziej rozpowszechniona forma reklamy i prezentacji firmy wśród mieszkańców miasta Kobyłka. Oferujemy drukowanie ulotek pojedynczych i składanych we wszystkich popularnych formatach (A6, A5, A4, DL) na różnych papierach o gramaturze od 130 g do 350 g. Mogą Państwo wybrać druk cyfrowy lub offsetowy. Ulotki można dodatkowo uszlachetnić, na przykład foliując je, lakierując lakierem UV 3D lub wyciąć w kształt w który Klient sobie zażyczy.

Drukarnia Benedysiuk istniejemy na rynku od 1988 roku, co przekłada się na ogromne doświadczenie oraz wielu zadowolonych ze współpracy Klientów.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, że możemy zagwarantować Państwu w pełni profesjonalną jakość usług poligraficznych. Naszą drukarnię cechuje przede wszystkim dbałość o indywidualne wymagania Klienta, co wyraża się nie tylko w perfekcyjnej realizacji zamówień, ale również w naszej elastyczności cenowej.

W dzisiejszych czasach dla każdej firmy nie bez znaczenia powinna być porządna drukarnia. Kobyłka jest miastem, z którego wielu klientów podziela to zdanie i dlatego decydują się na współpracę właśnie z nami. Kobyłka pełna jest zarówno małych, jak i większych przedsiębiorstw, z którymi jesteśmy gotowi podjąć współpracę. Oferujemy szerokie możliwości personalizacji zamówień, tak aby dogodzić Państwu w stu procentach.